top of page

Yoga Shala Gdynia to miejsce kameralne, przeznaczone do treningów indywidualnych – na sali spotykamy się w niewielkich grupach. Każdy uczestnik może dołączyć do zajęć grupowych, podczas których będzie miał komfort pracy i niemal indywidualnego nauczyciela.

 

 

Pamiętajcie proszę, że Yoga Shala Gdynia nie jest klubem Fitness. Nie honorujemy kart multisport. Ale pracujemy z Wami bardzo indywidualnie. Plan pracy układany jest pod konkretne grupy i osoby, tak byście osiągali jak najlepsze efekty i rozwijali siebie i swoją praktykę. Ważne jest dla nas to abyście czuli się dobrze zaopiekowani. O planowanych nieobecnościach w danym miesiącu prosimy informować jak najwcześniej. O nieplanowanych nieobecnościach informujemy dobę przed treningiem. W innym wypadku zajęcia uznane zostaną za „wykorzystane”. To ważne abyśmy szanowali swój czas oraz dbali o swoje ciało ćwicząc świadomie i przede wszystkim systematycznie. Tylko w ten sposób wspólnie osiągnąć możemy efekty. Wcześniej zgłaszaną nieobecność będzie można odrobić. Ważne by karnet wykorzystać w ciągu 28 dni. Jeśli nie jesteście pewni czy dacie radę taki karnet wykorzystać, wybierajcie ten mniejszy, a dodatkowe treningi będzie można zawsze dokupić pojedynczo w cenie 50 zł. Na każde zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy – ilość miejsc na sali jest ograniczona. Studio wyposażone jest w maty marki JOY in me.

Uczestnicy zajęć biorą w nich udział na własną odpowiedzialność, nie mając przeciwskazań do wykonywania jogi oraz pilates. 

Pamiętajmy również, że każda forma ruchu może doprowadzić do kontuzji, nawet w trakcie naszych treningów. miejmy tego świadomość, ćwiczmy odpowiedzialnie, według własnych predyspozycji. 

Wszelkie dolegliwości zgłaszamy nauczycielowi przed rozpoczęciem zajęć.

 

 

Również w trakcie trwania pandemii uczestniczymy w zajęciach na własną odpowiedzialność, prosimy nie przychodzić z objawami jakiejkolwiek   choroby czy infekcji, tak by nie narażać grupy na zachorowanie. safety first! :)

piorko_edited.jpg
bottom of page